Banyo Bataryasından Sıcak Su Gelmiyor?

Banyo Bataryasından Sıcak Su Gelmiyor? sorununa çözüm bulmak için öncelikle sorunu net tesbit etmemiz gerekmekte! Sıcak su musluğundan hiç su akmıyor mu ? Yoksa, sıcak su musluğundan sıcak su yerine soğuk su mu akıyor ?

Sıcak Su Musluğundan Hiç Su Akmıyor İse;

Sıcak su üreten kombi yada şofbeninizin altında bulunan su giriş vanası kapalı olabilir. Kontrol edin kapalı ise açın.

Sıcak Su Musluğundan, Soğuk Su Akıyor İse;

  • Sıcak su üreten kombi yada şofbeniniz kapalı yada arızalanmış olabilir, kontrol ediniz. Eğer arızalanmış ise ekranında yada kullanım panelinde arıza durumunu bildiren hata kodu verir veya ikaz lambası yanar. Arızalanmış ise arıza durumuna göre yapabileceklerinizi kontrol edin.

Kombi Arıza Kodları ve Çözümleri
Şofben Arıza Kodları ve Çözümleri

  • Eğer kombi yada şofbeniniz arıza kodu vermiyor ise musluğun ucunda bulunan filtreyi temizleyiniz. Musluktan az su akması durumunda kombi yada şofben musluğu açtığınızı algılamayabilir.
  • Musluğun filtresi temiz ve su az akmıyor, kombi/şofben arıza kodu vermiyor ise yinede kombi/şofben de arıza durumu söz konusudur. Akan suyu algılayan sensör arızalanmıştır. Servis desteği alınız.

Bursa da kombi servis hizmeti vermekteyiz. Bizi arayabilir whatsApp hattımızdan ayrıntılı bilgi ve teknik destek alabilirsiniz.

Bursa Petek Temizliği – 0545 360 66 16

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.