Ariston Kombi 109 Arızası

ariston kombi Ariston Kombi  109 arızası nasıl giderilir. Ariston kombi 109 arızası nedir. Ariston kombilerde ekranda 109 Hata kodu var ise, arızanın meydana gelme nedenine yüksek basınç sorunu diyebiliriz.

Ariston kombi 109 hata kodu, ariston kombi 109 arıza kodu anlamı, Ariston kombi 109 arızası nasıl giderilir. Ariston kombi 109 arızası ve çözümü. 

Ariston kombilerde meydana gelen arızaların tamiri için bizi tercih edebilirsiniz. Hızlı, Hesaplı ve Güvenilir Servis PETEM. Arayın uzman teknisyenlerimiz ile kombi arızasını bir an önce çözüme kavuşturalım.

     PETEM Servis
0542 360 66 16
0850 562 66 16

Ariston kombilerde arıza durumunda ekranda beliren 109 arıza kodu, kalorifer sisteminde olması gerekenden yüksek basınçta su olduğu anlamına gelir. Ariston kombi basınç göstergesine baktığınızda basıncın 3 bara geldiğini görebilirsiniz, kombinin zarar görmemesi için güvenlik amacı ile elektronik kart 109 hata kodunu ekranda belirtir ve çalışmaz. Bu gibi durumlarda herhangi bir peteğin havasını alır gibi hava alma yerinden basınç 1,5 bara düşene kadar su alınız. Su alma işlemi sonrasında, arıza durumu kendiliğinden düzelecektir. Düzelme olmaz ise kombiyi reset düğmesine basarak resetleyiniz. Arıza durumunda yine de düzelme olmuyor veya basınç 3 bara gelmediği halde, kombi 109 hata kodu veriyor ise servis çağırmalısınız. Basınç göstergesinde, basınç müşirinde veya ana kartta arıza meydana gelmiş olabilir. Arızanın net teşhis ve çözümü için bizi arayabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Kombi servisi olmak bilgi ve deneyim isteyen bir iştir. Hızlı ve güvenilir servis hizmeti almak isteyenlerin tercihi PETEM olarak kombi servis hizmetleri vermekteyiz. Yaygın servis ağımız ve profesyonel teknisyenlerimiz ile uygun fiyatlı servis hizmetleri için bizi arayabilir veya whatsApp hattımızdan danışabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

PETEM Servis
0542 360 66 16
0850 562 66 16

Güvenilir, Tecrübeli Servis
Çalışanlarımız gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir.

Garantili Servis
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Bu sayede müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Randevulu Servis
İstediğiniz gün ve saatte servis vererek kombinizin bakımını veya tamirini gerçekleştirebiliriz.

Her zaman Ulaşılabilir ve  Danışılabilir Servis
Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya öğrenmek istediğiniz bilgilerle ilgili sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Arayabilir veya WhatsApp hattımızdan danışabilirsiniz.

Sohbet Başlat
WhatsApp Üzerinden Servis Çağır
PETEM Servis WhatsApp
💬Bursa'nın tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. Hızlı, Hesaplı ve Garantili servis hizmetleri için bizi arayabilir veya mesaj yazabilirsiniz.
Call Now ButtonHemen Ara