Altus Kombi E3 Arızası ve Çözümü

Altus Kombi E3 arızası nasıl giderilir. Altus AL 24 KH Plus model  kombilerde ekranda E3 Hata kodu var ise, arızanın meydana gelme nedenine  kısaca baca sistem arızası diyebiliriz.

altus kombi arıza

Bursa’da Altus kombi arızalarının tamiri için hızlı, hesaplı ve güvenilir servis PETEM‘i tercih edebilirsiniz. Altus kombi arızasının tamiri için hemen arayabilirsiniz, uzman teknisyenlerimiz ile sorunun nedenini bir an önce tespit ederek çözüme kavuşturalım.

PETEM Kombi Servisi
0545 360 66 16
0224 361 63 68

kombi servis garantisi

Hava akış sorunu olarak  adlandırabileceğimiz bu arıza durumunda, kombi baca sisteminde sorun var demektir.

Altus  E3 Arızasında Kullanıcının Yapabilecekleri;

  • Kombi baca bağlantısının yerinden çıkıp çıkmadığını kontrol edebilirsiniz.
  • Baca borusunun çıkış ağzını poşet vb.  yabancı bir maddenin kapatmadığına emin olunuz.
  • Altus Kombiyi resetleyin.

Kullanıcı olarak yapabileceğiniz başka birşey yoktur. Baca fanı, anakart ya da prosestat gibi parçalar arızalı olabilir. Çözüm için  servisi aramalısınız.

Kombi servisi olmak bilgi ve deneyim isteyen bir iştir. Hızlı ve güvenilir servis hizmeti almak isteyenlerin tercihi PETEM olarak kombi servis hizmetleri vermekteyiz. Yaygın servis ağımız ve profesyonel teknisyenlerimiz ile uygun fiyatlı servis hizmetleri için bizi arayabilir veya whatsApp hattımızdan danışabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

Güvenilir, Tecrübeli Servis
Çalışanlarımız gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir.

Garantili Servis
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Bu sayede müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Randevulu Servis
İstediğiniz gün ve saatte servis vererek kombinizin bakımını veya tamirini gerçekleştirebiliriz.

Her zaman Ulaşılabilir ve  Danışılabilir Servis
Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya öğrenmek istediğiniz bilgilerle ilgili sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Arayabilir veya WhatsApp hattımızdan danışabilirsiniz.

Sohbet Başlat
WhatsApp Üzerinden Servis Çağır
PETEM Servis WhatsApp
💬Bursa'nın tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. Hızlı, Hesaplı ve Garantili servis hizmetleri için bizi arayabilir veya mesaj yazabilirsiniz.
Call Now ButtonHemen Ara