Airfel Kombi Resetleme

Airfel kombi resetleme işlemi, Airfel kombinin modeline göre değişebilmektedir. Airfel kombi resetleme işlemi genellikle kombi kullanım panelinde bulunan “reset” veya “R”yazılı düğme vasıtası ile gerçekleştirilir. aşağıda Airfel kombi modeline göre resetleme işlemleri ayrı ayrı gösterilmiştir.

Airfel kombi arızalarının tamiri için hızlı, hesaplı ve güvenilir servis PETEM‘i tercih edebilirsiniz. Airfel kombi arızasının tamiri için hemen arayabilirsiniz.

PETEM Kombi Servis
0542 360 66 16
0850 562 66 16

Airfel Digifel Duo Kombi Resetleme

airfel duo kombi resetleme

Airfel Digifel Duo kombi arızaya geçtiğinde, resetlemek için 10 numaralı küçük düğmeye bir defa bastığınızda ekranda hata kodu belirecektir. Basılı tuttuğunuzda kombi kendini restleyerek kapanıp tekrar açılır ve reset atma işlemi tamamlanmış olur.

Airfel Family Cond Kombi Resetleme

Airfel Family Cond Kombi

Airfel Family Cond kombiyi resetlemek için 5 numaralı açma kapama düğmesini kullanmalısınız. Örnek ekran görüntüsüne bakacak olursak eğer en üst kısımda RESET yazısı yer almaktadır. Böyle bir durumla karşılaştığınız zaman 5 numaralı düğmeye basmanız gerekmektedir. Cihaz kapanıp yeniden açılacak ve resetlenmiş olacaktır.

Airfel Digifix Duo Kombi Resetleme

Airfel Digifix Duo Kombi Resetleme
Airfel Digifix Duo Kombi Resetleme

Airfel Digifix Duo kombi resetleme işlemi cihaz arıza durumuna geçtiğinde ihtiyaç duyulan bir işlemdir. Airfel Digifix Duo kombi arızaya geçtiğinde, resetlemek için 10 numaralı küçük düğmeye bir defa bastığınızda ekranda hata kodu belirecektir. Basılı tuttuğunuzda kombi kendini restleyerek kapanıp tekrar açılır.

Airfel İntegrity Kombi Resetleme

Airfel İntegrity Kombi ResetlemeAirfel İntegrity kombiyi resetlemek için B numaralı açma kapama düğmesini kullanmalısınız.  Bir arıza durumuyla karşılaştığınız zaman B numaralı düğmeye basmanız gerekmektedir. Cihaz kapanıp yeniden açılacak ve resetlenmiş olacaktır.

Arızanın düzelmemesi halinde ( aşağıda bahsedeceğimiz kontrolleri yaptıktan sonra ) resetleme işlemini en fazla 3 kez tekrarlayınız. Sorun düzelmezse servis çağırmanızı tavsiye ederiz.

 

 

 

Airfel Ecofel Kombi Resetleme

Airfel Ecofel kombi resetleme

Airfel Ecofel kombiyi resetlemek için 6 numaralı açma kapama düğmesini kullanmalısınız.  Bir arıza durumuyla karşılaştığınız zaman 6 numaralı düğmeyi off konumuna getiriniz bir kaç saniye bekledikten sonra, kaloriferleri kullanacaksanız istediğiniz sıcaklık ayarına getirin, sadece  sıcak su kullanacaksanız düğmeyi sağa çeviriniz.