Airfel Kombi Işıkları Yanmıyor, Çözüm

Airfel ecofel ve Airfel Compy kombilerde ekran bulunmaz. Kombi çalışma durumunu led lambalar ile bildirir. Eğer Airfel kombinizin hiç bir ışığı yanmıyor ise, iki nedeni vardır. Ya kombiye elektrik gelmiyordur yada kombi ana kartı arızalanmıştır.

Airfel kombi panelinde hiç bir ışık yanmıyor ise servis çağırmadan önce kullanıcının yapabilecekleri;

  • Öncelikle, dairenizde elektrik olduğundan emin olunuz.
  • Kombinin yanındaki sigorta şalterinin açık olduğundan emin olunuz.
  • Daire sigorta panosunda atmış sigorta şalteri olmadığından emin olunuz.
  • Kombinin açma/kapama düğmesini kontrol ediniz.

Sigortalar açık ve dairenizde elektrik varsa yapabileceğiniz başka birşey yoktur. Büyük olasılıkla Airfel kombinin anakartı arızalanmıştır servis çağırınız. Bu arızaya neden olan sebep genelikle şebeke voltaj dengesizlikleridir. Kombi anakart tamiri yaptırsanız veya yeni anakart taktırsanız dahi bir daha aynı sorunu yaşamamak ve kombinizi korumak adına, ayrıca kombi voltaj regülatörü kullanmanızı tavsiye ederiz.

PETEM olarak kombi anakart tamiri, değişimi ve  servis hizmeti vermekteyiz bizi arayabilirsiniz. Tüm kombi arızalarında whatsApp hattımızdan anında ayrıntılı bilgi  alabilirsiniz.

PETEM Teknik Servis
0542 360 66 16
0850 562 66 16

Güvenilir, Tecrübeli Servis
Çalışanlarımız gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir.

Garantili Servis
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Bu sayede müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Randevulu Servis
İstediğiniz gün ve saatte servis vererek kombinizin bakımını veya tamirini gerçekleştirebiliriz.

Her zaman Ulaşılabilir ve  Danışılabilir Servis
Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya öğrenmek istediğiniz bilgilerle ilgili sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Arayabilir veya WhatsApp hattımızdan danışabilirsiniz.