Airfel Kombi Arıza ve Çözümleri Bursa

Airfel kombiniz çalışmıyor ise servis çağırmadan önce aşağıdaki yönergelere göre kontrolünüzü yapınız eğer bu kontrollerden sonra sorun yine devam ediyorsa servis çağırınız.

PETEM Tamir Bakım Servisi
  0542 360 66 16
 ☎ 0850 562 66 16

Kombinize ve ocağınıza  doğalgaz geliyor mu ?

Hemen her kombide mutlaka gaz vanası vardır öncelikle kombinize gelen gaz vanasını mutlaka kontrol edin gaz vanası boruya paralel ve yatay şekilde olmalıdır.

Elektrik şalteri açık mı ?

Airfel kombinizin yanında veya elektrik panosunda mutlaka 3 ile 10 amper  arası elektrik sigortası vardır Elektrik kesintilerinde kombilerin ana kartı kilitlenip hataya geçebilir. Bu durumda şalteri kapatıp bir 10 sn bekleyerek deneyiniz.

Oda termostadı on konumunda mı ?

Eğer Airfel Kombinize oda termostadı bağlı ise; oda kontrol cihazları belli bir ısıya gelmeden devreye girmezler bu durumda odanızdaki oda termostadını mutlaka artırarak devreye sokunuz.

Su basıncı normal mi ?

Airfel kombi su doldurma vanası alt kısımdadır. Su doldurma vanasını sola veya sağa çevirerek su seviyesi arttırılabilir. Su ibresinin 1 ile 2 arasında olmasına dikkat ediniz.

İstanbul-Ankara-İzmir-Bursa-Konya-Kayseri-Malatya-Gaziantep-Kocaeli-Antalya

PETEM Tamir Bakım Servisi
  0542 360 66 16
 ☎ 0850 562 66 16

Güvenilir, Tecrübeli Servis
Çalışanlarımız gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir.

Garantili Servis
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir.
Servis ve parça değişimi kayıt altına alınır bu sayede müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Randevulu Servis
İstediğiniz gün ve saatte servis vererek kombinizin bakımını veya tamirini gerçekleştirebiliriz.

Her zaman Ulaşılabilir ve  Danışılabilir Servis
Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya öğrenmek istediğiniz bilgilerle ilgili sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Arayabilir veya WhatsApp hattımızdan danışabilirsiniz.

Airfel kombi çalışmıyor