Adıyaman Merkez Kombi Servisi

Adıyaman Merkez’de Kombi Servis hizmetleri için arayabilir, WhatsApp hattımızdan ayrıntılı bilgi ve ücretsiz teknik destek alabilirsiniz.

Kombi servisi olmak bilgi ve deneyim isteyen bir iştir. Adıyaman ve ilçelerinde hızlı ve güvenilir servis hizmeti almak isteyenlerin tercihi PETEM olarak kombi servis hizmetleri vermekteyiz. İşi en hızlı ve kesin olarak çözüme kavuşturan bir kaç firmadan biri olarak siz sevgili Adıyamanlı hemşehrilerimize hizmet etmek bizlere mutluluk vermektedir. Yaygın servis ağımız ve profesyonel teknisyenlerimiz ile uygun fiyatlı servis hizmetleri için bizi arayabilir veya whatsApp hattımızdan danışabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz. 

Adıyaman Merkez PETEM Kombi Servisi
0542 360 66 16
0850 562 66 16

Güvenilir, Tecrübeli Servis
Çalışanlarımız gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir.

Garantili Servis
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Bu sayede müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Randevulu Servis
İstediğiniz gün ve saatte servis vererek kombinizin bakımını veya tamirini gerçekleştirebiliriz.

Her zaman Ulaşılabilir ve  Danışılabilir Servis
Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya öğrenmek istediğiniz bilgilerle ilgili sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Arayabilir veya WhatsApp hattımızdan danışabilirsiniz.