Özelsiniz

PETEM  olarak tecrübeli ve uzman ekiplerimiz ile birlikte;

 • Su Arıtma Cihazı Satış ve Servis
 • Kombi Tamiri, Bakımı ve Montajı
 • Klima Tamiri, Bakımı ve Montajı
 • Beyaz Eşya Tamiri, Bakımı ve Montajı
 • Makinalı Petek Temizliği  ve Petek Arası Toz Temizliği
 • Sıhhi Tesisat ve Kalorifer Tesisat Hizmetleri
 • Tıkalı Gider Açma

hizmetleri vermekteyiz.

Sunduğumuz  hizmetler ile sizlere kendinizi özel hissettirecek çözümler üretmekteyiz. Bünyemizde çalışan teknik personelimiz ile hizmet verdiğimiz her alanda sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Uzmanlık alanlarımız ile ilgili her konuda Arayabilir, WhatsApp hattımızdan anında ayrıntılı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

 0850 562 66 16
 0542 360 66 16
 0545 360 66 16

          

Petek Temizliği

Petek temizliği ile kombinizi ve peteklerinizi koruyun. Daha konforlu ve ekonomik ısının.

Bursa Petek Temizliği
☎ 0545 360 66 16
☎ 0850 562 66 16

Petekleriniz ısınmıyor mu ?

Kalorifer tesisatınızdaki ve peteklerinizde dolaşan suyu zaman içerisinde paslı ve kireçli hale gelir.  Kombi sıcaklığını yükseltseniz bile tam verim alamazsınız. Kombi ve peteklerinizde bulunan kireç ve su taşları peteklerinizde bulunan kanalları tıkayarak peteklerin artık eskisi kadar ısınmamasına sebebiyet verir. Kirli su tesisatınızı, peteklerinizi tıkar ve kombiye zarar vermeye başlar.  İstediğiniz ısıyı elde etmeniz imkansız hale gelir. Bütün bu problemleri  petek temizliği için üretilmiş özel kimsayal ilaçlarımız ve profesyonel cihazlarımız ile temizlemekteyiz.  İşlem sonunda sisteme koruyucu kimyasal katarak sistemin verimliliğini arttırmaktayız.

Makina ile petek temizliği nasıl yapılır ?

Genellikle banyodan sisteme petek temizleme makinesi ile bağlantı yapılarak temizlik yapılır. Evdeki tüm petekleri söküp takmaya gerek yoktur, temizlik esnasında eviniz kirlenmez.

Petek Temizliğinin Faydaları :

 • Kombinin yüksek verimli ve zorlanmadan çalışmasını sağlar.
 • Kalorifer peteklerinin ısıl verimliliği artar.
 • Peteklerde oluşabilecek tıkanmaların önüne geçilmesini sağlar.
 • Yıllardır kalorifer tesisatında biriken  kireç, pas ve pisliklerden arındırarak daha verimli duruma getirilir.
 •  Isınmak için kış aylarında gelen doğalgaz faturalarında azalma olur.
 • Kalorifer tesisatınızı ilk günkü gibi tertemiz yapar.

 

Petek Arası Toz Temizliği

Petek Dış ( Toz ) Temizliği Nedir –   Petek Arası Toz Temizliği Nedir

Peteklerin içindeki suyun kimyasal ve makine ile yapılan temizliği kadar petek dış ( toz ) temizliği de hijyen ve sağlık açısından çok büyük öneme sahiptir.

Petek aralarındaki elle ulaşılamayan kör noktalarda biriken, toz yumakları ve içerisinde oluşan bakteriler özellikle sıcak hava ile beraber yükselmekte solunum yolu enfeksiyonları ve pek çok sağlık problemine davetiye çıkarmaktadır. Ayrıca perdelerinizin de sararmasına ( is ) sebebiyet vermektedir.

Petek arası tozlarını nasıl temizleriz diye dert etmeyin. Petek temizliği için özel olarak üretilmiş makinalarımız ile %100 e yakın hijyen ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz…


Neden petek toz temizliği yaptırmalıyım?
 • Astım ve solunum yolu rahatsızlığı yaşıyorsanız.
 • Petek aralarında, petek ızgaralarında zamana ve kullanıma bağlı olarak oluşan toz sarmalı temizlenmediği takdirde bütün haşerenin ve mikropların barındığı bir merkez haline gelmektedir. Burada biriken tozlar sıcak havanın etkisiyle yükselerek soluduğumuz havaya karışmaktadır.  Evde allerjik hasta varsa bu konu çok daha önem arz etmektedir.
 • Evde kedi, köpek besleyen kişilerin petek arası toz temizliğini yaptırmaları da çok önemlidir. Hayvanların tüyleri zamanla petek içlerinde birikerek sağlığınızı tehdit etmeye  başlar.
 • Perdelerde is oluşumunu  önlemek için petek toz temizliği yaptırılmalıdır.
 • Petekleri kışın yaktığımızda toz yumakları mikro zerrecikler halinde yanarken  ortama hoş olmayan kokular yayar.
 Petek Arası Toz Temizliği İçin Arayınız
 0545 360 66 16
 0850 562 66 16

Kombi Klima Servisi

Airfel Kombi db Arızası ve Çözüm Yolları

Airfel Kombi db arızası nasıl giderilir. Airfel Kombi Digifix, İntegrity, Digifel Duo model kombilerde ekranda DB Hata kodu var ise, arızanın meydana gelme nedenine  kısaca kullanım suyu sensör arızası diyebiliriz. Sıcak kullanım suyu sistemi ısı sensöründe problem olabileceğini belirten arıza kodudur. Airfel Kombi DB Arızasında Kullanıcının Yapabilecekleri Elektrik voltajı kaynaklı sorun olabilir kombiyi resetleyiniz. Resetleme sonrasında …

Demirdöküm Kombi F5 Arızası Tamiri ve Fiyatı

Demirdöküm  kombilerde ekranda F5 Hata kodu veriyor ise kombide  hava akış problemi var demektir. Kombinin baca fanı, prosestatı veya anakartın da arıza olması muhtemeldir. Arızanın net tesbitine göre uygun tamir ücretlerimiz aşağıdaki gibidir. Bursa’da Hızlı ve Hesaplı Servis PETEM. Hemen Arayın ☎ 0545 360 66 16 Demirdöküm Kombi F5 Arızası Tamir Ücretleri : Bakım : 150 TL …

Kadıköy Kombi Servisi

İstanbul Kadıköy İlçesinde kombi tamir, bakım servis hizmetleri vermekteyiz. İstanbul Kadıköy kombi tamir, bakım servis hizmetleri için arayabilir, whatsApp hattımızdan ayrıntılı bilgi ve ücretsiz teknik destek alabilirsiniz. Kadıköy Kombi Servisini çağırmadan önce aşağıdaki kontrolleri yapmanızı öneririz, belki de kombiniz basit bir nedenden dolayı çalışmıyor, petekleri ısıtmıyor veya sıcak su vermiyor olabilir. Kadıköy Kombi Servisini Çağırmadan …

İş Ortaklığı

Fazla söze gerek yok…

Müşteri memnuniyetini vizyonunuz olarak görüyorsanız  PETEM  Ailesine Katılmak için iletişime geçebilirsiniz.

info@petem.web.tr

Site İçi Linkler